Дегідратор професійний Tekhniko DH-08H-SS нержавіюча сталь (8 лотків)
Професійний дегідратор Tekhniko DH-08H-SS (8 лотків)
Модель: DH-08H-SS
Колір: нержавіюча сталь
Потужність: 800 Вт (max)
Номінальна потужність: 640 Вт
Кількість лотків: 8 шт
Висота між лотками: 38 мм
Місткість сирих продуктів на 1 лотку: ~ 0,5-0,8 кг
Загальна місткість сирих продуктів: ~ 6,5 кг
Розмір лотка: 30*28 см
Напруга: 220-240 В, 50 Гц
Температура: 30~90°C (крок 5°C)
Таймер, діапазон часу: 0-24 години (крок 30 хв)
Рівень шуму: 45-50 дБ
Розмір: Ш 34,5 * Г 39,5 * В 42,7 см
Вага: 9,7 кг
Габарити упаковки: Ш 41,5 * Г 47,5 * В 50 см
Вага з упаковкою: 12,5 кг
Гарантія: 12 міс.
Особливості:
Світлодіодний дисплей
Двошаровий корпус із нержавіючої сталі
Внутрішнє світлодіодне підсвічування
Оцинкований піддон для крихт та води
Магнітний замок дверцят
Лотки із нержавіючої сталі SUS304
Корпус із нержавіючої сталі SUS201
Алюмінієва ручка
Властивості:
8 лотків великої ємності, що вміщує до 6,5 кг свіжих продуктів.
1 двигун + 1 система сушіння лопатевим вентилятором - кращий ефект і більш висока ефективність.
Розмір лотків становить 300 X 280 мм, а проміжок (висота) між двома лотками становить 38 мм.
Прозоре загартоване скло, зручне для спостереження за сушінням усередині.
Можливість сушити всі види фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів, закусок тощо.
Точне цифрове керування, простота експлуатації, низький рівень пошкодження деталей.
Корпус із нержавіючої сталі SUS201 товщиною 0,6–0,8 мм, лотки із нержавіючої сталі SUS304
Комплектація:
Дегідратор Tekhniko DH-08H-SS
8 лотків із нержавіючої сталі
2 шт -
2 шт -
2 шт -
Піддон для збору води та крихт
Книга рецептів (укр.мова)
Інструкція (укр.мова)
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | сітка |
| Висота секцій | 38 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість секцій | 8 |
| Максимальна продуктивність | 6.5 кг |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.7 кг |
| Висота | 427 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 100 ₴












