Дегідратор побутовий Tekhniko DH-10HB-SS нержавіюча сталь (10 лотків 40*38см)
Професійний дегідратор Tekhniko DH-10HB-SS нержавіюча сталь (10 лотків 40*38см)
Модель: DH-10HB-SS
Колір: нержавіюча сталь
Потужність: 1000 Вт (max)
Номінальна потужність: 800 Вт
Кількість лотків: 10 шт
Розмір лотка: 40*38 см
Висота між лотками: 38 мм
Місткість сирих продуктів на 1 лоток: ~ 1,5 кг
Загальна місткість сирих продуктів: ~ 15,0 кг
Напруга: 220-240 В, 50 Гц
Температура: 30~90°C (крок 5°C)
Таймер, діапазон часу: 0-24 години (крок 30 хв)
Рівень шуму: 45~50 дБ
Розмір: Ш 46,5 * Г 57,0 * В 54,8 см
Вага: 19,0 кг
Габарити упаковки: Ш 52,5 * Г 62,5 * В 60,5 см
Вага з упаковкою: 21,0 кг
Гарантія: 24 міс
Особливості:
Світлодіодний дисплей
Двошаровий корпус із нержавіючої сталі
Внутрішнє світлодіодне підсвічування
Оцинкований піддон для крихт та води
Магнітні замоки дверцят
Лотки із нержавіючої сталі SUS304
Корпус із нержавіючої сталі SUS201
Алюмінієва ручка
Властивості:
10 лотків великої ємності, що вміщує 15,0 кг свіжих продуктів.
1 двигун + 1 система сушіння лопатевим вентилятором - кращий ефект і більш висока ефективність.
Розмір лотків становить 400 X 380 мм, а проміжок (висота) між двома лотками становить 380 мм.
Прозоре загартоване скло, зручне для спостереження за сушінням усередині.
Можливість сушити всі види фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів, закусок тощо.
Точне цифрове керування, простота експлуатації, низький рівень зносу деталей.
Корпус із нержавіючої сталі SUS201 товщиною 0,6–0,8 мм, лотки із нержавіючої сталі SUS304
Комплектація:
Дегідратор Техніко DH-10HB-SS
10 лотків із нержавеючої сталі
2 шт -
2 шт -
Піддон для збора води и крихт
Книга рецептів (укр.мова)
Інструкція (укр.мова)
Гарантійний талон
Гарантійний термін 24 міс!
Всі моделі дегідраторів Tekhniko сертифіковані в Україні та мають СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ та ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО ВІДПОВІДНІСТЬ, що підтверджує їх відповідність вимогам національних стандартів.
Більше моделей на офіційному сайті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | сітка |
| Висота секцій | 38 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 10 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 13 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 548 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид сушіння | Конвективна |
| Довжина: | 570 мм |
| Індикатор температури | Да |
| Джерело нагрівання | Електрична енергія |
| Кількість обслуговчого персоналу | 1 чел. |
| Максимальне завантаження | 15 кг |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальний час сушіння | 1440 хв |
| Маса | 19 кг |
| Материал секций | Неіржавка сталь |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Мінімальний час сушіння | 30 хв |
| Потужність | 1 кВт |
| Подавання продукту | Механічна |
| Режим роботи | Циклічний |
| Термін експлуатації | 25 років |
| Тип конвекції повітря | Вимушена |
| Керування | Автоматичне |
| Енергоспоживання | 1000 кВт/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 200 ₴












