



Млин Novital BRAVÓ 4V, 950W - млин для зерна, бобів, кукурудзи, цукрової пудри, спецій
28 700 ₴
- В наявності
- Код: 1972A0000
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Млин Novital BRAVÓ 4V, 950W
Млин для помелу зернових, бобових, спецій, кави, цукру, прянощів, хімічних речовин. Італія
Млин для швидкого подрібнення круп, включаючи кукурудзу, жито, овес, ячмінь тощо. Він оснащений інноваційним безпиловим контейнером для меленого продукту.
Домашній млин використовується у побуті, а так само невеликого виробництва борошна з таких зернових культур як кукурудза, пшениця, кукурудзу, жито, овес, ячмінь, горох, бобові, кави, спецій в борошно, цукру в пудру. Можливість регулювання ступеня помолу. Млин оснащена спеціальною ємністю для збору готової суміші, захищеної від пилу, і автоматом для захисту двигуна від перевантажень. Спеціальна конструкція приймального бункера виключать прямий контакт з размольным механізмом. Ступінь завантаження зерном регулюється спеціальною заслінкою. Стійкість конструкції забезпечують три міцні ніжки.
Технічні дані
Матеріал: пластик і не токсичний пластик + оцинкована сталь
Ідеальне рішення для подрібнених зернових (кукурудза, жито, овес, ячмінь...)
Асинхронний двигун: 900 Вт - 122 к.с. - 230 В (2800-3000 об/хв).
Продуктивність: наприклад, кукурудза: мін. 50 - макс. 230 кг/год
Безпека двигуна: тепловий пристрій із системою скидання рук
Безпека доступу до леза: примусовий пристрій із потрійним захистом
Розмір: Ш 67 * В 98,0 см
Вага: 17,0 кг
Габарити упаковки: 52 x 44 x 72 см
Вага з упаковкою: 19,0 кг
Гарантія: 12 міс
Сита в стандартній комплектації:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Novital |
| Країна виробник | Італія |
| Напруга | 220 В |
| Тип | Зернодробарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обслуговчого персоналу | 1 чел. |
| Потужність | 1 кВт |
| Номінальна частота обертання вала | 3000 об/хв |
| Спосіб транспортування | Механічний |
| Термін експлуатації | 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 700 ₴



