Міні-піч Rommelsbacher BG 950
Колір чорний
Потужність 950 Вт.
Вага 3,64 кг
Розміри (Ш / Д / В) 39,00 х 27,50 х 23,00 см
Об'єм 10 літрів
Види нагрівання Двостороннє тепло
Безступінчатий контроль температури
Особливі можливості Склопакет дверцята духовки з ущільненням
Виробник: Rommelsbacher, Німеччина
Країна виробник: Китай
Гарантія: 24 міс
Маленький, але потужний - ідеально підходить для невеликого домашнього господарства й для швидких перекусів
Об'єм: 10 літрів, для форми діаметром до 20 див
2 захищених кварцових нагрівальних елемента для швидкого нагрівання
Плавне регулювання температури від 80 °C до 230 °C
Тип нагріву: верхній / нижній нагрів
30-хвилинний таймер з постійною налаштуванням і звуковим сигналом
Пекарна камера з простим у догляді антипригарним покриттям
Дверцята духовки з подвійним склінням і ущільненням, легко знімається і чиститься
2 рівня стійки, контрольна лампа, захист від перегріву
В комплекті: деко для смаження / запікання, хромована решітка для гриля, складаний деко для крихт
Ефективне енергозбереження завдяки невеликій духовці, подвійного скління та ущільненню духовки.
Маленький, але потужний - легкий з нашої серії духовок! Ідеально підходять для невеликого будинку, але також практичні в якості доповнення до будь-якої кухні. Багети, тости, булочки або кекси ... що б ви не приготували, ви заощадите енергію, разогрея невелику духовку. Крім того, подвійне скло дверцят духовки і ущільнення духовки позитивно впливають на енергетичний баланс. Температуру можна плавно регулювати від 80 до 230 ° C, а 30-хвилинний таймер з постійною налаштуванням і звуковим сигналом робить простоту використання ідеальною. Завдяки антипригарному покриттю пекарної камери стильний пристрій також легко чистити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rommelsbacher |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна потужність печі | 950 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Об`єм | 10 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Максимальний час установки таймера | 30 хв |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 275 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Висота | 23 мм |
| Вага | 3.64 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 280 ₴












