Дегідратор побутовий Tekhniko DH-06A-SS (6 лотків)
Професійний побутовий дегідратор Tekhniko DH-06A (6 лотків)
Потужність: 700 Вт (max)
Номінальна потужність: 450 Вт
Кількість лотків: 6 шт
Висота між лотками: 35 мм
Місткість сирих продуктів на 1 лотку: 0,5-0,8 кг
Загальна місткість сирих продуктів: ~ 5 кг
Розмір лотка: 30*28 см
Колір: нержавіюча сталь
Напруга: 220-240 В, 50 Гц
Температура: 30-85°C (крок 5°C)
Таймер, діапазон часу: 0-24 години (крок 30 хв)
Рівень шуму: 45-50 дБ
Розмір: Ш 34 * Г 45 * В 31,8 см
Вага: 9.5 кг
Габарити упаковки: Ш 38,5 * Г 51 * В 35 см
Вага з упаковкою: 10.5 кг
Стандартне пакування: 7-шарова картонна коробка
Рівень шуму: 45-50 дБ
Гарантія: 12 міс.
Особливості:
Світлодіодний дисплей
Двухшаровий корпус із нержавіючої сталі
Внутрішня світлодіодна підсвітка
Оцинкований піддон для крихт та води
Магнітний замок дверцят
Лотки з нержавіючої сталі SUS304
Корпус із нержавіючої сталі SUS201
Пластикова ручка з декоративною накладкою з нержавіючої сталі
Властивості:
6 лотків великої ємності, вміщує до 5 кг свіжих продуктів.
1 двигун + 1 система сушіння лопатевим вентилятором - кращий ефект і більш висока ефективність.
Розмір лотків становить 300 X 280 мм, а проміжок між двома лотками становить 350 мм.
Прозоре загартоване скло, зручне для спостереження за сушінням усередині.
Можливість сушити всі види фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів, закусок тощо.
Точне цифрове керування, простота експлуатації, низький рівень пошкодження деталей.
Корпус із нержавіючої сталі SUS201 товщиною 0,6–0,8 мм, лотки із нержавіючої сталі SUS304
Комплектація:
Дегідратор Tekhniko DH-06A-SS
6 лотків із нержавіючої сталі
2 шт -
2 шт -
2 шт -
Піддон для збору води та крихт
Книга рецептів (укр.мова)
Інструкція (укр.мова)
Гарантійний талон
Шукаєте професійний дегідратор, який задовольнить всі ваші потреби? Тоді Tekhniko DH-06A - це те, що вам потрібно! Цей дегідратор має 6 лотків з нержавіючої сталі, що вміщують до 5 кг свіжих продуктів. Завдяки своїй потужності 700 Вт (max) та номінальній потужності 450 Вт, Tekhniko DH-06A забезпечує кращий ефект і більш високу ефективність зі збереженням корисних властивостей продуктів.
З цим дегідратором ви можете сушити всі види фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів, закусок та іншого. Крім того, Tekhniko DH-06A має точне цифрове керування, яке робить його простим у використанні. Рівень шуму дегідратора становить 45-50 дБ, що забезпечує тиху роботу.
Tekhniko DH-06A має двошаровий корпус із нержавіючої сталі, який забезпечує його енергозбереження, надійність та довговічність. Лотки з нержавіючої сталі SUS304 забезпечують надійність та міцність в процесі експлуатації. Завдяки внутрішній світлодіодній підсвітці та прозорому загартованому склу, ви можете легко спостерігати за процесом сушіння усередині.
Крім того, Tekhniko DH-06A має розмір лотка 30*28 см та висоту між лотками 35 мм. Таймер з діапазоном часу 0-24 години (крок 30 хв) дозволяє вам налаштувати час сушіння для різних продуктів. У комплекті з дегідратором поставляється піддон для збору води та крихт, книга рецептів, інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | сітка |
| Висота секцій | 35 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 6 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 318 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна продуктивність | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 400 ₴











