Вафельниця Rommelsbacher WA 1250
WAFFLE MAKER WA 1250
Колір чорне срібло
Потужність 1250 Вт
Вага 2,4 кг
Розміри 34,50 х 25,00 х 8,00 см
Площа випічки 2 форми Ø 16 см, для 5 вафельних сердечок
Суцільні форми для випікання з литого під тиском алюмінію
Антипригарне покриття 2-Lagen Xylan® Plus
Особливі можливості гнучкий шарнір для регулювання висоти і термоізольована ручка, захист від перегріву
Виробник: Rommelsbacher
Країна: Німеччина
Гарантія: 24 міс
Пишна і м'яка - кращий результат гарантований випічки
корпус із якісного, що не вимагає догляду спеціального матеріалу, теплоізольований
2 зони випічки: Ø 16 см, на 5 вафельних сердець кожна
чудове двошарове антипригарне покриття Xylan® Plus для найкращих результатів випічки та дуже простого очищення
безступінчасте регулювання температури з урахуванням індивідуального ступеня підрум'янення
ідеальні форми для випічки з підсвічуванням та з 2 контрольними лампами
гнучкий шарнір для регулювання висоти
спеціальна термоізольована ручка, захист від перегріву
Солодкі вафлі подобаються молодим і літнім, тому без них неможливо уявити собі кавові столики або інші свята. Навіть пікантні варіанти вафель стають все більш популярними, оскільки вони ідеально підходять до пива і вина. Ці смачні закуски так легко приготувати з допомогою вафельниц .
Незалежно від рецепту, за допомогою безступінчастого регулювання температури можна налаштувати кожен градус підрум'янення, а підсвічування для випічки допомагає обрати потрібний момент. А якщо вам потрібно більше для вашої родини, для великих груп або з великим апетитом, ми рекомендуємо модель WA 1250 з подвійною зоною випічки. Обидві моделі оснащені теплоізольованої ручкою і вбудованим захистом від перегріву, що забезпечує безпечну роботу.
Завдяки чудовій антипригарному покриттю вафлі легко виймати і потім мити. Зберігати зручно, і навіть великим приладу WA 1250 потрібно зовсім небагато місця, якщо його поставити в шафу. Є так багато причин, щоб вибрати один з цих привабливих приладів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rommelsbacher |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Індикатор готовності | Да |
| Кількість випечених виробів | 2 |
| Розмір випечених виробів | 16 см |
| Тип прибора | Вафельниця |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 625 ₴





