Дегідратор комерційний Tekhniko DH-80H-SS commercial (80 лотков), нержавіюча сталь
Комерційний дегідатор Tekhniko DH-80H-SS commercial (80 лотків)
Модель: DH-80H-SS
Колір: нержавіюча сталь
Потужність: 6000 Вт (max)
Номінальна потужність: 4800 Вт
Кількість лотків: 80 шт
Розмір лотка: 40*38 см
Висота між лотками: 35 мм
Місткість сирих продуктів на 1 лотку: ~ 1,5 кг
Загальна місткість сирих продуктів: ~ 120,0 кг
Напруга: 220-240 В, 50 Гц
Температура: 30~90°C (крок 5°C)
Таймер, діапазон часу: 0-24 години (крок 30 хв)
Рівень шуму: 50-55 дБ
Розмір: Ш 94,0 * Г 57,0 * В 162,6 см (без коліс)
Вага: 108,0 кг
Габарити упаковки:
- 101*66*178,6 см (зовнішня дерев'яна упаковка)
Вага з упаковкою:
- 167,0 кг (зовнішня дерев'яна упаковка)
Гарантія: 12 міс
Особливості:
12 вентиляторів - горизонтальна система сушки
4 незалежних відсіка (3 вентилятора на кожен відсік)
Світлодіодний дисплей
Двухшаровий корпус із нержавіючої сталі
Внутрішня світлодіодна підсвітка
Оцінкований піддон для крохт і води - 4 шт
Магнитные замки двери
4 транспортировочных колеса
Лотки з нержавіючої сталі SUS304
Корпус із нержавіючої сталі SUS201
Алюмінієва ручка
Властивості:
80 лотків великої ємності, вміщують до 120 кг свіжих продуктів
12 двигунів + 12 системи сушки лопастним вентилятором - кращий ефект і більш висока ефективність
Горизонтальная равномерная сушка
Розмір лотків становить 400 X 380 мм, а зазор (висота) між двома лотками становить 35 мм
Прозоре закаленное скло, зручно для спостереження за сушкою всередині
Можливість сушити всі види фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів, закусок та ін. д
Точне цифрове управління, простота в експлуатації, низький рівень розміру деталей
Корпус з нержавіючої сталі SUS201 товщиною 0,6-0,8 мм, лотки з нержавіючої сталі SUS304
Комплектація:
Дегідратор Техніко DH-80H
80 лотків із нержавеючої сталі
4 піддона для сбору води и крихт
Книга рецептів (укр.язык)
Інструкція (укр.язык)
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | сітка |
| Висота секцій | 35 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1626 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 940 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 000 ₴










