Дегідратор побутовий Tekhniko DH-12H-BK (12 лотків) чорний
Професійний Дегідратор Tekhniko DH-12H-BK (12 лотків)
Модель: DH-12H-BK
Колір: чорний
Потужність: 1200 Вт (max)
Номінальна потужність: 900 Вт
Кількість лотків: 12 шт
Розмір лотка: 40*38 см
Висота між лотками: 35 мм
Місткість сирих продуктів на 1 лоток: ~ 1,5 кг
Загальна місткість сирих продуктів: ~ 18,0 кг
Напруга: 220-240 В, 50 Гц
Температура: 30~90°C (крок 5°C)
Таймер, діапазон часу: 0-24 години (крок 30 хв)
Рівень шуму: 50-55 дБ
Розмір: Ш 46,5 * Г 57,0 * В 54,8 см
Вага: 20,0 кг
Габарити упаковки: Ш 52,5 * Г 62,5 * В 60,5 см
Вага з упаковкою: 22,5 кг
Гарантія: 24 міс
Особливості:
Світлодіодний дисплей
Двошаровий корпус із нержавіючої сталі
Внутрішнє світлодіодне підсвічування
Оцинкований піддон для крихт та води
Магнітні замки дверцят
Лотки із нержавіючої сталі SUS304
Корпус із нержавіючої сталі SUS201
Алюмінієва ручка
Властивості:
12 лотків великої ємності, що вміщує 18 кг свіжих продуктів.
1 двигун + 1 система сушіння лопатевим вентилятором - кращий ефект і більш висока ефективність.
Розмір лотків становить 400 X 380 мм, а проміжок (висота) між двома лотками становить 350 мм.
Прозоре загартоване скло, зручне для спостереження за сушінням усередині.
Можливість сушити всі види фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів, закусок тощо.
Точне цифрове керування, простота експлуатації, низький рівень зносу деталей.
Корпус із нержавіючої сталі SUS201 товщиною 0,6-0,8 мм, лотки із нержавіючої сталі SUS304
Комплектація:
Дегідратор Tekhniko DH-12H-BK
12 лотків з нержавіючої сталі
2 шт -
2 шт -
Піддон для збора води и крихт
Книга рецептів (укр.мова)
Інструкція (укр.мова)
Гарантійний талон
Гарантійний термін 24 міс!
Всі моделі дегідраторів Tekhniko сертифіковані в Україні та мають СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ та ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО ВІДПОВІДНІСТЬ, що підтверджує їх відповідність вимогам національних стандартів.
Більше моделей на офіційному сайті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | сітка |
| Вид сушки | Конвективна |
| Висота секцій | 30 мм |
| Кількість секцій | 12 шт. |
| Максимальне завантаження | 15 кг |
| Максимальний час сушіння | 1440 хв |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Мінімальний час сушіння | 30 хв |
| Режим роботи | Циклічний |
| Енергоспоживання | 1.2 кВт/год |
| Потужність | 1.2 кВт |
| Термін служби | 25 років |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Маса | 20 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 548 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Джерело нагріву | Електрична енергія |
| Матеріал секцій | Нержавіюча сталь |
| Подача продукту | Механічна |
| Таймер | Так |
| Тип конвекції повітря | Вимушена |
| Управління | Автоматичне |
| Кількість обслуговуючого персоналу | 1 чол. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Вбудований вентилятор | Да |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 570 мм |
| Захист від перегрівання | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Кількість обслуговчого персоналу | 1 чел. |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Плавне регулювання температури | Да |
| Споживана потужність | 1200 кВт |
| Термін експлуатації | 25 років |
| Терморегулятор | Да |
| Термостат | Да |
| Тип керування | Електронне |
| Функція автовимкнення | Да |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 200 ₴












