Дегідратор комерційний Tekhniko DH-16H-BK чорний (16 лотків)
Комерційний дегідратор Tekhniko DH-16H-BK commercial (16 лотків)
Модель: DH-16H-BK
Колір: чорний
Потужність: 1500 Вт (max)
Номінальна потужність: 1200 Вт
Кількість лотків: 16 шт
Розмір лотка: 40*38 см
Висота між лотками: 35 мм
Місткість сирих продуктів на 1 лотку: ~ 1,5 кг
Загальна місткість сирих продуктів: ~ 24,0 кг
Напруга: 220-240 В, 50 Гц
Температура: 30~90°C (крок 5°C)
Таймер, діапазон часу: 0-24 години (крок 30 хв)
Рівень шуму: 50-55 дБ
Розмір: Ш 46,5 * Г 57,0 * В 67,0 см (без коліс)
Вага: 24,0 кг
Габарити упаковки: Ш 54 * Г 64 * В 74,5 см
Вага з упаковкою: 29 кг
Гарантія: 12 міс
Особливості:
2 вентилятори
Світлодіодний дисплей
Двошаровий корпус із нержавіючої сталі
Внутрішнє світлодіодне підсвічування
Оцинкований піддон для крихт та води
Магнітні замки дверцят
4 транспортувальні колеса
Лотки із нержавіючої сталі SUS304
Корпус із нержавіючої сталі SUS201
Алюмінієва ручка
Властивості:
16 лотків великої ємності, вміщує 24 кг свіжих продуктів.
2 двигуни + 2 системи сушіння лопатевим вентилятором - кращий ефект і більш висока ефективність.
Горизонтальне рівномірне сушіння
Розмір лотків становить 400 X 380 мм, а проміжок (висота) між двома лотками становить 350 мм.
Прозоре загартоване скло, зручне для спостереження за сушінням усередині.
Можливість сушити всі види фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів, закусок тощо.
Точне цифрове керування, простота експлуатації, низький рівень зносу деталей.
Корпус із нержавіючої сталі SUS201 товщиною 0,6-0,8 мм, лотки з нержавіючої сталі SUS304
Комплектація:
Дегідратор Tekhniko DH-16H-BK
16 лотків з нержавіючої сталі
2 шт -
2 шт -
Піддон для збора води и крихт
Книга рецептів (укр.мова)
Інструкція (укр.мова)
Гарантійний талон
Гарантійний термін 24 міс!
Всі моделі дегідраторів Tekhniko сертифіковані в Україні та мають СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ та ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО ВІДПОВІДНІСТЬ, що підтверджує їх відповідність вимогам національних стандартів.
Більше моделей на офіційному сайті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | сітка |
| Висота секцій | 35 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість секцій | 16 |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид сушіння | Конвективна |
| Довжина: | 570 мм |
| Індикатор температури | Да |
| Джерело нагрівання | Електрична енергія |
| Кількість обслуговчого персоналу | 1 чел. |
| Максимальне завантаження | 24 кг |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальний час сушіння | 1440 хв |
| Маса | 24 кг |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Материал секций | Неіржавка сталь |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Мінімальний час сушіння | 30 хв |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Подавання продукту | Механічна |
| Режим роботи | Циклічний |
| Термін експлуатації | 10 років |
| Тип конвекції повітря | Вимушена |
| Керування | Автоматичне |
| Енергоспоживання | 1.5 кВт/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 000 ₴












