Дегідратор комерційний Tekhniko DH-32H-SS commercial (32 лотка)
Комерційний дегідратор Tekhniko DH-32H-SS commercial (32 лотки)
Модель: DH-32H-BK
Колір: чорний
Потужність: 3000 Вт (max)
Номінальна потужність: 2400 Вт
Кількість лотків: 32 шт
Розмір лотка: 40*38 см
Висота між лотками: 35 мм
Місткість сирих продуктів на 1 лотку: ~ 1,5 кг
Загальна місткість сирих продуктів: ~ 48 кг
Напруга: 220-240 В, 50 Гц
Температура: 30~90°C (крок 5°C)
Таймер, діапазон часу: 0-24 години (крок 30 хв)
Рівень шуму: 50-55 дБ
Розмір: Ш 46,5 * Г 57,0 * В 132,0 см (без коліс)
Вага: 46,0 кг
Габарити упаковки:
- 52,5*62,5*137,5 см (внутрішнє упакування)
- 53,5*66*147 см (зовнішня дерев'яна упаковка)
Вага з упаковкою:
- 48,0 кг (внутрішнє упакування)
- 70,0 кг (зовнішня дерев'яна упаковка)
Гарантія: 12 міс
Особливості:
4 вентилятори - горизонтальна система сушіння
2 незалежних відсіка (2 вентилятора на кожен відсік)
Світлодіодний дисплей
Двошаровий корпус із нержавіючої сталі
Внутрішнє світлодіодне підсвічування
Оцинкований піддон для крихт та води
Магнітні замки дверцят
4 транспортувальні колеса
Лотки із нержавіючої сталі SUS304
Корпус із нержавіючої сталі SUS201
Алюмінієва ручка
Властивості:
32 лотка великої ємності, вміщує до 48 кг свіжих продуктів
4 двигуни + 4 системи сушіння лопатевим вентилятором - кращий ефект і більш висока ефективність
Горизонтальне рівномірне сушіння
Розмір лотків становить 400 X 380 мм, а проміжок (висота) між двома лотками становить 35 мм
Прозоре загартоване скло, зручне для спостереження за сушінням усередині
Можливість сушити всі види фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів, закусок тощо
Точне цифрове керування, простота експлуатації, низький рівень зносу деталей
Корпус із нержавіючої сталі SUS201 товщиною 0,6-0,8 мм, лотки з нержавіючої сталі SUS304
Комплектація:
Дегідратор Tekhniko DH-32-BK
32 лотка із нержавіючої сталі
Піддон для збору води та крихт
Книга рецептів (укр.мова)
Інструкція (укр.мова)
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | сітка |
| Висота секцій | 35 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість секцій | 32 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 кг |
| Висота | 1320 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 13 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 000 ₴








