Дегідратор комерційний Tekhniko DH-40H-BK commercial (40 лотков)
Комерційний дегідатор Tekhniko DH-40H-BK commercial (40 лотків)
Модель: DH-40H-BK
Колір: чорний
Потужність: 4000 Вт (max)
Номінальна потужність: 3200 Вт
Кількість лотків: 40 шт
Розмір лотка: 40*38 см
Висота між лотками: 35 мм
Місткість сирих продуктів на 1 лотку: ~ 1,5 кг
Загальна місткість сирих продуктів: ~ 60 кг
Напруга: 220-240 В, 50 Гц
Температура: 30~90°C (крок 5°C)
Таймер, діапазон часу: 0-24 години (крок 30 хв)
Рівень шуму: 50-55 дБ
Розмір: Ш 46,5 * Г 57,0 * В 161,6 см (без коліс)
Вага: 54,0 кг
Габарити упаковки:
- 52,5*62,5*167,0 см (внутрішнє упакування)
- 53,5*66*178,6 см (зовнішня дерев'яна упаковка)
Вага з упаковкою:
- 57,0 кг (внутрішнє упакування)
- 84,0 кг (зовнішня дерев'яна упаковка)
Гарантія: 24 міс
Особливості:
6 вентиляторів - горизонтальна система сушки
2 незалежних відсіка (3 вентилятора на кожен відсік)
Світлодіодний дисплей
Двухшаровий корпус із нержавіючої сталі
Внутрішня світлодіодна підсвітка
Оцинкований піддон для крохт і води - 2 шт
Магнітні замки дверцят
4 транспортувальні колеса
Лотки з нержавіючої сталі SUS304
Корпус із нержавіючої сталі SUS201
Алюмінієва ручка
Властивості:
40 лотків великої ємності, вміщують до 60 кг свіжих продуктів
6 двигунів + 6 системи сушки лопастним вентилятором - кращий ефект і більш висока ефективність
Горизонтальная равномерная сушка
Розмір лотків становить 400 X 380 мм, а зазор (висота) між двома лотками становить 35 мм.
Прозоре закаленное скло, зручно для спостереження за сушкою всередині
Можливість сушити всі види фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів, закусок та ін. д
Точне цифрове управління, простота в експлуатації, низький рівень розміру деталей
Корпус з нержавіючої сталі SUS201 товщиною 0,6-0,8 мм, лотки з нержавіючої сталі SUS304
Комплектація:
Дегідратор Техніко DH-40H-BK
40 лотка із нержавеючої сталі
2 піддона для збору води і крохт
Книга рецептів (укр.язык)
Інструкція (укр.язык)
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | сітка |
| Висота секцій | 35 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість секцій | 40 |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 13 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 465 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 500 ₴











