Дегідратор професійний Tekhniko DH-06H-BK (6 лотков)
Професійний дегідратор Tekhniko DH-06H-BK (6 лотків)
Модель: DH-06H-BK
Колір: чорний
Потужність: 500 Вт (max)
Номінальна потужність: 400 Вт
Кількість лотків: 6 шт
Висота між лотками: 35 мм
Вмістимість сирих продуктів на 1 лоток: ~ 0,5-0,8 кг
Загальна місткість сирих продуктів: ~ 5 кг
Розмір лотка: 30*28 см
Напруга: 220-240 В, 50 Гц
Температура: 30~90°C (крок 5°C)
Таймер, діапазон часу: 0-24 години (крок 30 хв)
Рівень шуму: 45-50 дБ
Розмір: Ш 34,5 * Г 39,5 * В 28,5 см
Вага: 8,0 кг
Габарити упаковки: Ш 39 * Г 45 * В 33 см
Вага в упаковці: 8,8 кг
Стандартна упаковка: 7-шарова картонна коробка, що витримує ISTA 1A
Гарантія: 24 мес
Особливості:
Світлодіодний дисплей
Двухшаровий корпус із нержавіючої сталі
Внутрішня світлодіодна підсвітка
Оцинкований піддон для крихт та води
Магнітний замок дверцят
Лотки з нержавіючої сталі SUS304
Корпус із нержавіючої сталі SUS201
Алюмінієва ручка
Властивості:
6 лотків великої ємності, вміщує до 5 кг свіжих продуктів.
1 двигун + 1 система сушки лопастним вентилятором - кращий ефект і більш висока ефективність.
Розмір лотків становить 300 X 280 мм, а зазор між двома лотками становить 350 мм.
Прозоре закаленное скло, зручно для спостереження за сушкою всередині.
Можливість сушити всі види фруктів, овочів, м'яса, риби, морепродуктів, злаків, трав, бобів, закусок та ін. д.
Точне цифрове управління, простота в експлуатації, низький рівень пошкодження деталей.
Корпус з нержавіючої сталі SUS201 товщиною 0,6–0,8 мм, лотки з нержавіючої сталі SUS304
Комплектація:
Дегідратор Техніко DH-06H-BK
6 лотків із нержавеючої сталі
2 шт -
2 шт -
2 шт -
Піддон для збора води и крихт
Книга рецептів (укр.мова)
Інструкція (укр.мова)
Гарантійний талон
Гарантійний термін 24 міс!
Всі моделі дегідраторів Tekhniko сертифіковані в Україні та мають СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ та ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО ВІДПОВІДНІСТЬ, що підтверджує їх відповідність вимогам національних стандартів.
Більше моделей на офіційному сайті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhniko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | сітка |
| Висота секцій | 35 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 6 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 12 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна продуктивність | 5.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴












